Hakkımızda
2006'dan Beri Tüm Dünyaya İhracat Sağlıyoruz

Sarıkaya Narenciye, tarım sektöründe öncü olma vizyonuyla kurulmuştur. Böylece müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir ihracat firması haline gelmiştir. Sarıkaya narenciye toplam 2 fabrikaya sahiptir. Bunlardan biri Manisa, Alaşehir'de. Diğeri Mersin Tarsus'ta. Alaşehir'de üzüm, nar, kiraz üretimi yapılmaktadır. 

Tarsus Mersin'de toplam 18.000m2 açık ve kapalı alana kurulan Sarıkaya Narenciye, bugün 50 ton narenciye, 10 ton meyve ve 10 ton sebzeyi kitlesel müşterilerine ve dağıtım kanallarına ihraç etmektedir. 2006 yılında Sarıkaya Narenciye, pazarını Asya ve Avrupa'ya uzanan dünyanın en zorlu pazarlarına genişletmek için yeni modern Narenciye Paketleme Tesisini faaliyete geçirdi.

TESİSİMİZ HAKKINDA

10 m2 kapalı 8 m2 açık alan üzerine kurulu Sarıkaya Narenciye tesisi, modern makine parkı ve son teknoloji ile en hijyenik koşullarda ve en yüksek kalitede üretim yapmak üzere kurulmuştur.Sarıkaya Narenciye, kaliteli ürünleri kaliteli hizmet ile sunmasını sağlayan modern ve geniş bir makine parkına sahiptir.

  • 20 ton/saat çalışma kapasiteli makineler.
  • 0,5 kg'dan 5 kg'a kadar net paketleme yapan 10 kg ve 15 kg'lık plastik kasa imalat ve file makinaları.
  • Toplam 2 ton kapasiteli 15 adet soğuk hava deposu.
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Uluslararası İhracat

Sarıkaya Narenciye olarak, bizi Türkiye’nin önde gelen iş partnerlerinden biri yapan kalite politikamızdan taviz vermeden ihracat potansiyelimizi sürekli arttırmayı hedefliyoruz. 

Rusya
Ukrayna
Birleşik Krallık
Hırvatistan
İtalya
Hollanda
Polonya
İrlanda
Macaristan
Çekya
Sırbistan
Bosna Hersek

Vizyonumuz

Tarım ürünleri konusunda derin bilgi birikimine sahip uzman bir ihracat şirketi olarak, çiftçilerden ortaklarına dostluk ve güven ile güçlü bir köprü kurarak, her ayrıntısına odaklanan bir vizyon olarak ortaklarımız ve dünyanın her yerindeki rakiplerimiz tarafından tanınmak ve kabul görmek.


Misyonumuz

Müşterilerimize karşı dürüst ve adil olmak ve piyasadaki gelişmeler ve trendler hakkında onlara danışmak. Sektördeki gelişmeleri gözlemlemek ve iş yapış şeklimize uygulamak. Sürdürülebilir birinci sınıf kalite üretimini ve paydaşlardan ve ortaklardan ortaya çıkan ilerici fırsatları benimsemek.

KVKK Formunu okudum ve kabul ediyorum